Hinna nägemiseks ja toote tellimiseks tuleb logida sisse. ×

Parima võimaliku kasutuskogemuse pakkumiseks kasutab see sait küpsiseid. Teie saidi kasutamine tähendab, et nõustute meie küpsiste kasutamisega. Oleme avaldanud uue küpsiste poliitika, mida peaksite vajama, et saada rohkem teavet meie kasutatavate küpsiste kohta. Vaadake küpsiste poliitikat.

  • New
(Arvustusi 0)
  • New
(Arvustusi 0)
  • New
(Arvustusi 0)
  • New
(Arvustusi 0)
  • New
(Arvustusi 0)

Kasutustingimused

1. Üldine informatsioon

Tere tulemast TB Baltic OÜ veebipoodi (tbbaltic.ee). Kasutades meie veebilehte ja teenuseid, nõustute järgima allpool toodud kasutustingimusi.

2. Tellimine ja Maksmine

Tellimuse esitamisel kinnitate, et olete õiguslikult volitatud kasutama valitud maksemeetodit. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu vastavalt kehtivatele seadustele.

3. Tarne ja Tagastamine

Toodete tarneaeg ja tagastamispoliitika leiate meie veebisaidilt. Palun lugege need hoolikalt enne tellimuse esitamist.

4. Privaatsus ja Andmete Kaitse

Meie privaatsuspoliitika reguleerib, kuidas me käitleme teie isiklikke andmeid. Teie privaatsuse kaitsmine on meie jaoks oluline.

Täpsema teabe saamiseks lugege palun meie privaatsuspoliitikat. Kasutades meie veebipoodi, nõustute ka privaatsuspoliitika tingimustega.

Loodame, et leiate meie veebipoe kasutustingimused selged ja arusaadavad. Kui teil on küsimusi või muret, ärge kartke meiega ühendust võtta. Aitame meeleldi!